BF 04
  • BF 04

BF 04

1,79 €

Charakteristikos

Filtro tipas
Kuro filtrai

Kainos perkant didesnį kiekį

Perkant: Kaina: Sutaupote
10 1,52 € Nuo 2,70 €
Kiekis:

Description

Charakteristikos

Filtro tipas
Kuro filtrai

Klientų atsliepimų nėra

  • ASIA MOTORS >> Rocsta | 93-99
  • HONDA MARINE >> BF-Serie (Mid + High Range HP)
  • MAZDA >> RX-7 | 79-93
  • MAZDA >> E-Serie | 75-
  • MAZDA >> E 2000-Serie | 84-03
  • MAZDA >> B-Serie (Pickup) | 71-
  • MAZDA >> 929 | 79-91
  • MAZDA >> 626 III (GD/GV) | 87-92
  • MAZDA >> 626 II (GC) | 82-87
  • MAZDA >> 323 III (BF/BW) | 85-93
  • MAZDA >> 323 II (BD) 11/80-10/89
  • MAZDA >> 121 (DA/DB) | 87-96
  • SUBARU >> Leone | 79-93
Gamintojas Analogo kodas
CLEAN MBNA 015
CLEAN MB 015
COOPERSFIAAM FT5406
COOPERSFIAAM FT5178
FILTRON PS 883
FLEETGUARD FF5181
FRAM G6458
FRAM G4775
MAHLE (Knecht / Mahle) KL 116
MANN-FILTER WK 42/14
SCT ST 336
AC DELCO FS 44
AL-FILTERS ALG-800
ALCO FF-005
AMC MF-558
AMC TF-1255
BALDWIN BF837
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL G 803
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL FN 74
COOPERS Z 652
CROSLAND 6687
DELPHI FF0044
FORD EUROPE FE 0113470
GUD Z 29/26
GUR GFS 202
GUR GFM 508
JAPANPARTS J FC-306
JAPANPARTS J FC-302
JAPANPARTS J FC-213
JAPANPARTS J FC-705
KAYSER-FILTER AK 08 - 2 M
KS KOLBENSCHMIDT 373-FP
LAUTRETTE (MECAFILTER) ELE 3585
LUBER-FINER G 803
M-FILTER MP 492
MAZDA F EH1-13470
MAZDA F E01-13470
MAZDA E 508-13470
NIPPARTS J1333020
NIPPARTS J1333002
NIPPARTS J1332013
P.B.R. BF-1015
PERMATIC (MECAFILTER) ELE 3585
PUROLATOR F 23170
SCHUPP / SF FILTER SB 2105
SOFIMA S 1018 B
SUBARU 42072-GA061
SUBARU 74202-1140
TEHO FILTER 71015
U.F.I. 31.018.00
UNION JAPAN F-406
VIC FC-121
VIC FC-9054
VIC FC-408
WIX 33204
WIX (EUROPE) WF8141